П`ятниця, 14.08.2020, 20:21
Приветствую Вас Гість | RSS


Меню сайта

Категории раздела

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа
Блоги учителей
Главная » 2020 » Червень » 30 » ЯКІСНА ОСВІТА – ЗАПОРУКА ВАШОГО УСПІХУ!
16:15
ЯКІСНА ОСВІТА – ЗАПОРУКА ВАШОГО УСПІХУ!

Запрошуємо випускників Вашої школи, колег, друзів та знайомих до навчання у НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОМУ ІНСТИТУТІ ТОРГІВЛІ, ОБСЛУГОВУЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ТУРИЗМУ ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

         Інститут здійснює підготовку фахівців для сфери обслуговування та професійної освіти за очною та заочною формами навчання за такими напрямами: ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА: Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології; Технологія виробів легкої промисловості; Сфера обслуговування; Транспорт. СЕРЕДНЯ ОСВІТА: Трудове навчання та технології; ТУРИЗМ; ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА; ДИЗАЙН: Графічний дизайн; Дизайн зачіски та мистецтво візажу; ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ: Товарознавство та експертиза в митній справі; Товарознавство та комерційна діяльність.

         Щороку інститут організовує стажування за кордоном. Пройти практику мають можливість студенти спеціальностей «Туризм», «Готельно-ресторанна справа», а також інших спеціальностей інституту.

Навчально-науковий інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму більше десяти років взаємодіє з провідними європейськими туристичними компаніями, готельними комплексами, ресторанами, кафе відомих брендів, станцій сервісного обслуговування та ін. Традиційно студенти проходили стажування в Туреччини (міста-курорти провінції Анталія – Аланія, Сіде, Кемер, Мармарис, Белєк, Кунду). Починаючи з 2017 року мають можливість стажуватись у Грузії, Греції, Болгарії, Таїланді та ОАЕ.

Сьогодні серед викладачів інституту 6 докторів наук, професорів; 27 кандидатів наук, доцентів. Колектив інституту постійно працює над організацією освітньої діяльності та забезпеченням якості освітнього процесу; результативністю науково-дослідної, інноваційної, міжнародної діяльності; розвиває матеріально-технічну базу. Саме за цими результатами у березні 2018 року під час ІХ міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та VII міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» інститут отримав золоту медаль у номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проєктів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу» за проєкт «Дуальна освіта як технологія підготовки фахівців у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка».

За всіма напрямами підготовки є велика кількість бюджетних місць! Всі іногородні студенти, на період навчання, забезпечуються проживанням у комфортних та сучасних гуртожитках! Є можливість навчання за індивідуальним планом з використанням освітнього порталу!

         ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!!! ВИПУСКНИКИ ШКІЛ, ЯКІ ЗАВЕРШИЛИ НАВЧАННЯ У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ НА НЕПІДКОНТРОЛЬНИХ УРЯДУ УКРАЇНИ ТЕРИТОРІЯХ ТА ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ УЗДОВЖ ЛІНІЇ РОЗМЕЖУВАННЯ МАЮТЬ ПРАВО ВСТУПАТИ ДО УНІВЕРСИТЕТУ БЕЗ ЗНО!!! (в листі окремо додаються умови вступу за програмою «Донбас-Україна» та перелік населених пунктів (СПИСОК) що знаходяться уздовж лінії розмежування). Випускники шкіл, які розміщуються в одному з наведених у СПИСКУ населених пунктів, мають право вступу без ЗНО!

Також право на вступ без ЗНО за програмою «Донбас-Україна» мають особи, які прописані в одному з наведених у списку населених пунктах, що входять до переліку міст та сіл які знаходяться на лінії розмежування. Особа, що претендує на вступ без ЗНО за програмою «Донбас-Україна» має бути прописаною в одному з населених пунктів зі СПИСКУ не менше одного року!

 

Більш детальна інформація у прикріплених до листа додатках

У другому додатковому листі надсилаємо Вам прайси зі спеціальностями навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму

 

Наша адреса: 92703, м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1.

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ТОРГІВЛІ, ОБСЛУГОВУЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ТУРИЗМУ
Тел. 
(099) 454-19-43(095) 566-33-48

E-mail: itottstar@gmail.com

 

 

ЧЕКАЄМО НА ВАС!!!

  

Просмотров: 19 | Добавил: school30 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Поиск
Календарь
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архив записей