Середа, 27.10.2021, 07:53
Приветствую Вас Гість | RSS


Меню сайта

Категории раздела

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа
Блоги учителей

"РОЗУМНИКИ"

 У грудні 2019 року учні та вчителі 2-А та 3-А класів, які навчаються за проектом "Розумники", брали участь у Всеукраїнській акції "Таємничий Санта". Згідно  умови проведення, учні та їх батьки зібрали посилки для "розумників" з інших класів шкіл України. 

   

  

 Нам теж надійшли дві посилки від учнів Рівненської та Київської областей. для дітей це був справжній сюрприз! Ми отримали ігри, солодощі та сувеніри.

 

 

 

  Вчителі початкових класів Літвінова В.В., Барбанягра В.А., Степанова Т.В.  взяли активну участь у регіональному семінарі (за участю керівника проекту Літвінової С.Г.) по проекту "Розумники". Він проходив на базі БЗОШ 8, де наші вчителі презентували роботу щодо участі класів у проекті.

 

 

 

 Вчителі початкових класів нашої школи продовжують брати участь у Всеукраїнському проекті "Розумники"(Smart Kids). 20 вересня 2019 року вчителі Барбанягра В.А.(3-А) та Степанова Т.В.(2-А) взяли участь у науково-практичному семінарі "Технологія навчання учнів початкової школи "Розумники" (Smart Kids)" у місті Києві.

Вчителі отримали сертифікати, які дозволяють школі продовжити участь у роекті до 2021 року(ІІ етап).    

  

РезультатиІ етапу реалізації експеременту всеукраїнського рівня «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)» протягом 2017-2019 н.р.

 

  З 1 вересня 2018 року перші класи КЗ "ЛЗОШ І-ІІст. №30" працюють за Державним стандартом початкової освіти за програмою НУШ. Вчителі Степанова Т.В. та Дюба Г.Л. провели відкриті уроки для студентів педагогічного коледжу. Вони поділилися досвідом проведення "Ранкових зустрічей", роботою в групах та парах, використанням ІКТ.

 

  За концепцією Нової української школи у 1-х класах КЗ «ЛисичанськаЗОШ І-ІІІ ступенів №30» кожного дня проводяться ранкові зустрічі.

Вчителі Степанова Т.В. та Дюба Г.Л. завжди з посмішкою зустрічають першокласників.

  Ранкові кола допомагають створити позитивний настрій на цілий навчальний день. Школярі вчаться поважати один одного, вдумливо вислуховувати різні думки, ставити запитання.

  Кожен день наші «чомучки» пізнають світ і допомагають їм в цьому цікаві ігри, інсценування, робота в групах. З гарним настроєм діти готуються до тематичних днів :

«Чи легко дружити?»;

«Я і моя Батьківщина»;

«Що нам осінь принесла?».

Вчителі створюють умови для цікавого навчання дітей та розвитку їх уяви та творчості. Наші першокласники навчаються з задоволення.

  

  Другий рік наша школа впроваджує дослідно-експериментальну роботу всеукраїнського рівня за темою «Технологія навчання учнів початкової школи «РОЗУМНИКИ» (Smart kids)»

  Це системне програмне забезпечення, яке підвищує пізнавальну діяльність учнів. Завдання з математики та української мови подано в ігровій, цікавій для дітей молодшого шкільного віку, формі і спрямовані на розвиток інтересу до навчання.

  Наша школа забезпечена Smart-дошкою, ноутбуками, телевізорами. Все це дає можливість ефективно використовувати матеріали програми з першого по четвертий клас. Дітям цікаво навчатися!

  

 

У 2017 році в нашій школі  в рамках реалізації проекту «Сучасні інтерактивні класи» запрацювала програма «Розумники» у 1-А класі, вчитель Барбанягра Валентина Анатоліївна

  Ми робимо все можливе, щоб якість освіти в нашій школі покращилась.Власне, «Розумники» та інші фірми допомагають створювати цікаве інтерактивне навчальне середовище. Наша мета зробити так, щоб не було як раніше. Відсотків 20 слухає, а інші чекають - викличуть їх до дошки чи ні. Так було, коли я вчилася, і це мало змінилось. Наше завдання - зробити так, щоб діти вчились постійно.

  Але це буде тоді, коли вони будуть вмотивовані і їм буде цікаво. Ці електронні засоби, гаджети, можна по-різному казати. Діти в них сидять, для них це природніше, ніж книжка. Хоча від підручників ми не відмовляємось, вони завжди будуть йти паралельно з електронними матеріалами.

  Потім, коли вони підростуть (бо це перший клас), їм роздадуть планшети і вони зможуть працювати самостійно, а вчитель на центральному комп’ютері зможе бачити, хто помиляється. І це теж добра річ. Бо помилка - то не є покарання, то є точка зростання.

Цей проект багато коштує. На даний момент ми знаходимось на початку.

Ініціатива, яка є в нашій школі, розпочалася у цей час, коли ми говоримо про зміни в освіті, про те, що ми повинні дати дітям не тільки знання, а ті компетентності, щоб вони могли вільно орієнтуватися в сучасному світі і, власне, метою цього проекту – допомогти дітям у засвоєні тих знань, які вони повинні отримати у першому класі.

 «Проект «Smart kids» або «Розумники» започаткований у вигляді всеукраїнського педагогічного експерименту, який передбачає таку модель використання персональних пристроїв учня, інтерактивної дошки, системи управління класом для роботи у класно-урочній системі саме у початковій школі.

Проект не передбачає вивчення інформатики з допомогою пристрою. Вивчають базові предмети: математику, рідну мову, або навчання грамоти у першому класі. У другому додається основи здоров’я, природознавство і так поступово це йде нарощування матеріалу, нарощення використання інформаційних технологій. Зникає думка, що планшет - це іграшка, розвага. А ми формуємо саме культуру використання пристрою, що це є засобом навчання.

  

  

Поиск
Календарь
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архив записей