Вівторок, 17.09.2019, 18:25
Приветствую Вас Гість | RSS


Меню сайта

Категории раздела

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа
Блоги учителей

"РОЗУМНИКИ"

   

РезультатиІ етапу реалізації експеременту всеукраїнського рівня «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)» протягом 2017-2019 н.р.

 

З 1 вересня 2018 року перші класи КЗ "ЛЗОШ І-ІІст. №30" працюють за Державним стандартом початкової освіти за програмою НУШ. Вчителі Степанова Т.В. та Дюба Г.Л. провели відкриті уроки для студентів педагогічного коледжу. Вони поділилися досвідом проведення "Ранкових зустрічей", роботою в групах та парах, використанням ІКТ.

 

За концепцією Нової української школи у 1-х класах КЗ «ЛисичанськаЗОШ І-ІІІ ступенів №30» кожного дня проводяться ранкові зустрічі.

Вчителі Степанова Т.В. та Дюба Г.Л. завжди з посмішкою зустрічають першокласників.

Ранкові кола допомагають створити позитивний настрій на цілий навчальний день. Школярі вчаться поважати один одного, вдумливо вислуховувати різні думки, ставити запитання.

Кожен день наші «чомучки» пізнають світ і допомагають їм в цьому цікаві ігри, інсценування, робота в групах. З гарним настроєм діти готуються до тематичних днів :

«Чи легко дружити?»;

«Я і моя Батьківщина»;

«Що нам осінь принесла?».

Вчителі створюють умови для цікавого навчання дітей та розвитку їх уяви та творчості. Наші першокласники навчаються з задоволення.

  

Другий рік наша школа впроваджує дослідно-експериментальну роботу всеукраїнського рівня за темою «Технологія навчання учнів початкової школи «РОЗУМНИКИ» (Smart kids)»

Це системне програмне забезпечення, яке підвищує пізнавальну діяльність учнів. Завдання з математики та української мови подано в ігровій, цікавій для дітей молодшого шкільного віку, формі і спрямовані на розвиток інтересу до навчання.

Наша школа забезпечена Smart-дошкою, ноутбуками, телевізорами. Все це дає можливість ефективно використовувати матеріали програми з першого по четвертий клас. Дітям цікаво навчатися!

  

 

У 2017 році в нашій школі  в рамках реалізації проекту «Сучасні інтерактивні класи» запрацювала програма «Розумники» у 1-А класі, вчитель Барбанягра Валентина Анатоліївна

  Ми робимо все можливе, щоб якість освіти в нашій школі покращилась.Власне, «Розумники» та інші фірми допомагають створювати цікаве інтерактивне навчальне середовище. Наша мета зробити так, щоб не було як раніше. Відсотків 20 слухає, а інші чекають - викличуть їх до дошки чи ні. Так було, коли я вчилася, і це мало змінилось. Наше завдання - зробити так, щоб діти вчились постійно.

  Але це буде тоді, коли вони будуть вмотивовані і їм буде цікаво. Ці електронні засоби, гаджети, можна по-різному казати. Діти в них сидять, для них це природніше, ніж книжка. Хоча від підручників ми не відмовляємось, вони завжди будуть йти паралельно з електронними матеріалами.

  Потім, коли вони підростуть (бо це перший клас), їм роздадуть планшети і вони зможуть працювати самостійно, а вчитель на центральному комп’ютері зможе бачити, хто помиляється. І це теж добра річ. Бо помилка - то не є покарання, то є точка зростання.

Цей проект багато коштує. На даний момент ми знаходимось на початку.

Ініціатива, яка є в нашій школі, розпочалася у цей час, коли ми говоримо про зміни в освіті, про те, що ми повинні дати дітям не тільки знання, а ті компетентності, щоб вони могли вільно орієнтуватися в сучасному світі і, власне, метою цього проекту – допомогти дітям у засвоєні тих знань, які вони повинні отримати у першому класі.

 «Проект «Smart kids» або «Розумники» започаткований у вигляді всеукраїнського педагогічного експерименту, який передбачає таку модель використання персональних пристроїв учня, інтерактивної дошки, системи управління класом для роботи у класно-урочній системі саме у початковій школі.

Проект не передбачає вивчення інформатики з допомогою пристрою. Вивчають базові предмети: математику, рідну мову, або навчання грамоти у першому класі. У другому додається основи здоров’я, природознавство і так поступово це йде нарощування матеріалу, нарощення використання інформаційних технологій. Зникає думка, що планшет - це іграшка, розвага. А ми формуємо саме культуру використання пристрою, що це є засобом навчання.

  

  

Поиск
Календарь
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30