Вторник, 24.10.2017, 01:26
Приветствую Вас Гость | RSS


Меню сайта

Категории раздела

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Блоги учителей

ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАД І КОНКУРСІВ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД І КОНКУРСІВ!!

2016-2017 навчальній рік

Головатюк Тетяна Олегівна,

учениця 7 - Б класу:

  • переможець (ІІІ) обласного етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка,
  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури,
  • переможець (ІІ) міського етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка,
  • призер (ІІ) міського етапу XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика


 

 

Логвінова Катерина Вадимівна,

учениця 11 класу,

  • призер (ІІІ) обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
  • переможець ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
 

Клименко Олеся Ігорівна,

учениця 11 класу,

  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з  технологій

Кадацька Марія Олександрівна,

учениця 11 класу,

  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з фізики

Дроздова Анастасія Олександрівна,

учениця 8 -А класу:

  • призер (ІІІ) обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з математики та біології,
  • призер (ІІ) міського етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка,
  • призер (ІІ) міського етапу XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Персидська Єлизавета Олександрівна,

учениця 11 класу:

 

  • призер (ІІІ) обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
  • переможець ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з біології ,
  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з економіки

Перетятько Владислав Вікторович,

учень 10 класу,

  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з біології

Іванов Микола Юрійович,

учень 8 - А класу,

  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з математики, фізики та інформаційних технологій

Топільський Артем Стенлійович,

учень 8 - А класу,

  • переможець (ІІІ) обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з геграфії
  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з географії

Сорокіна Марія Євгенівна,

учениця 8 - Б класу,

  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з французької мови

Єрошенко Катерина Іванівна,

учениця 4 - А класу,

  • призер (ІІ) міського етапу XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Осіташвілі Катерина Денисівна,

учениця 4 - А класу,

  • призер (ІІ) міського етапу XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

 

Поиск
Календарь
«  Октябрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031