Середа, 14.11.2018, 16:22
Приветствую Вас Гість | RSS


Меню сайта

Категории раздела

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа
Блоги учителей

ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАД І КОНКУРСІВ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД І КОНКУРСІВ!!

2017-2018 навчальній рік

Головатюк Тетяна ,

учениця 8 класу:

  • призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з

    Донченко Андрій,

    учень 11 класу,

  • призер ІІ етапу  Всеукраїнської олімпіади з економіки
 

Челпанова Анастасія,

учениця 11 класу,

  • призер (ІІ) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
  • призер (ІІ) міського етапу XVIIІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
 

Топільський Артем ,

учень 9 - А класу,

  • переможець (ІІІ) обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з геграфії
  • переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
  • призер ІІ етапу  Всеукраїнської олімпіади з біології

Головатюк Тетяна ,

учениця 8 класу:

  • призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури,

Дроздова Анастасія Олександрівна,

учениця 9 -А класу:

  • призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  біології та української мови,

 

еретятько Владислав Вікторович,

учень 11 класу,

  • призер ІІ етапу  Всеукраїнської олімпіади з біології

 

сіташвілі Катерина Денисівна,

учениця 5 - А класу,

  • переможець (ІІ) міського етапу  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка,

Єрошенко Катерина Іванівна,

учениця 5 - А класу,

  • призер (ІІ) міського етапу XVIIІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Кондратюк Оксана,

учениця 4 - А класу,

  • переможець (ІІ) міського етапу XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Грищенко Ілля,

учениця 4 -А класу,

  • призер (ІІ) міського етапу XVIІI Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Декіна Ксенія,

учениця 3 - Б класу,

  • призер (ІІ) міського етапу XVIIІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

 

 

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД І КОНКУРСІВ!!

2016-2017 навчальній рік

Головатюк Тетяна Олегівна,

учениця 7 - Б класу:

  • переможець (ІІІ) обласного етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка,
  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури,
  • переможець (ІІ) міського етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка,
  • призер (ІІ) міського етапу XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика


 

 

Логвінова Катерина Вадимівна,

учениця 11 класу,

  • призер (ІІІ) обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
  • переможець ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
 

Клименко Олеся Ігорівна,

учениця 11 класу,

  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з  технологій

Кадацька Марія Олександрівна,

учениця 11 класу,

  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з фізики

Дроздова Анастасія Олександрівна,

учениця 8 -А класу:

  • призер (ІІІ) обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з математики та біології,
  • призер (ІІ) міського етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка,
  • призер (ІІ) міського етапу XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Персидська Єлизавета Олександрівна,

учениця 11 класу:

 

  • призер (ІІІ) обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
  • переможець ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з біології ,
  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з економіки

Перетятько Владислав Вікторович,

учень 10 класу,

  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з біології

Іванов Микола Юрійович,

учень 8 - А класу,

  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з математики, фізики та інформаційних технологій

Топільський Артем Стенлійович,

учень 8 - А класу,

  • переможець (ІІІ) обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з геграфії
  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з географії

Сорокіна Марія Євгенівна,

учениця 8 - Б класу,

  • призер ІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з французької мови

Єрошенко Катерина Іванівна,

учениця 4 - А класу,

  • призер (ІІ) міського етапу XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Осіташвілі Катерина Денисівна,

учениця 4 - А класу,

  • призер (ІІ) міського етапу XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

 

Поиск
Календарь
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930