Понеділок, 11.12.2017, 12:40
Приветствую Вас Гість | RSS


Меню сайта

Категории раздела

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа
Блоги учителей

Органи учнівського співврядування "КРАЇНА МОЛОДІ"

КЕРІВНИЙ СКЛАД ОРГАНІВ УЧНІВСЬКОГО СПІВВРЯДУВАННЯ "КРАЇНА МОЛОДІ" 2014-2015 навчальний рік

Президент - Резвих Вікторія - 10
Прим’єр-міністр - Науменко Катерина - 8-Б
Секретар - Логвінова катерина- 9- Б


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ

 
Міністерство  культури Міністр – Руднік Анастасія - 8-Б
Міністерство освіти і науки Міністр – Лунгор Антон - 9-А
Міністерство спорту та охорони здоров’я Міністр – Вислогузов Олексій - 10
Міністерство  патріотизму і милосердя Міністр – Можнякова Рада - 9-В
Міністерство праці та охорони довкілля Міністр – Гончарова Ірина - 9-А



склад міністерств
 
 
 Міністерство  культури  Міністерство освіти і науки  Міністерство спорту та охорони здоров’я
 5-А  Величко Андрій  5-А  Забудченко Дмитро  5-А  Слімзянов Роман
 5-Б  Шатілова Аліна  5-Б  Лобода Дар`я  5-Б  Оленів Едуард
 6-А  Тодорова Вікторія  6-А  Іванов Микола  6-А  П'яниця Даніїло
 6-Б  Матвєєва  Альбіна  6-Б  Риженкова Карина  6-Б  Давидов Даніїл
 6-В  Рижевол Олександр  6-В  Угрюмов Данило  6-В  Ткачов Владислав
 7  Канцевич Юлія  7  Воронін Даніїл  7  Костюкевич Марина
 8-А   Брикова Валерія  8-А  Момот Даніїл  8-А  Гулік Данило
 8-Б  Науменко Катерина  8-Б  Перетятько Владислав  8-Б  Шаповалов Олександр
 8-В  Ворошилова Таїсія  8-В  Ушій Андрій  8-В  Юнак Олексій
 9-А  Жмуд Валерій  9-А  Персидська Єлизавета  9-А  Гасимов Орхан
 9-Б  Кравченко Валентина  9-Б  Логвінова Катерина  9-Б  Голощапов Владислав
 9-В  Можнякова Радислава  9-В  Клименко Олеся  9-В  Сачек Олександр
10  Осіташвілі Кристина 10  Кальной Антон 10  Вислогузов Олексій
11  Мірошніченко Юлія 11  Стоцкая Карина 11  Лашина Кристина
 КУРАТОР - Григор`єва Л.О.  КУРАТОР - Сараєва Т.О.  КУРАТОР - Курбатова О.В.



 
 Міністерство  патріотизму і милосердя  Міністерство праці та охорони довкілля
 5-А  Скуріда Кирило  5-А  Смирнова Дар`я
 5-Б  Головатюк Тетяна  5-Б  Чекушкін Артем
 6-А  Бондарева Катерина  6-А  Гончарова Анастасія
 6-Б  Собора Ганна  6-Б  Простяков Михайло
6-В  Ряснянський Ілля 6-В  Судовський Олександр
7  Буцеєва Євгенія 7  Кошель Богдана
8-А  Бабак Валерія 8-А  Пиж Іван
8-Б  Матусевич Тетяна 8-Б  Дарєнськиіх Єлизавета
8-В  Павленко Валерія 8-В  Мелещенко Данило
9-А  Бессонова Мілена 9-А  Нарожна Юлія
9-Б  Кравченко Валерія 9-Б  Шовкун Іван
 9-В  Белянін Станіслав  9-В  Смешко Катерина
10  Бобнєва Вікторія 10  Химченко Владислав
11  Байдіна Тетяна 11  Павленко Аліна
 КУРАТОР - Ганіна О.В. КУРАТОР - Ширяєва М.О.

 

Поиск
Календарь
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031