Субота, 04.04.2020, 05:50
Приветствую Вас Гість | RSS


Меню сайта

Категории раздела

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа
Блоги учителей

Педагогічний колектив школи

Адміністрація школи

 

 

 

Суржан Тетяна Олександрівна
Директор школи, спеціаліст вишої категорії,
старший учитель ,
учитель мистецтва

 


      
 

 

Коновалова Наталія Валентинівна,
Зам. директора по НВР, спеціаліст
вищої категорії, російської мови та літератури
Грубич Олена Миколаївна
Зам. директора по НВР, спеціаліст вищої категорії
, учитель математики
Петренко Юлія Сергіївна
Зам. директора по ВР, спеціаліст вищої категорії
, учитель англійської мови
Смирнова Олена Геннадіївна,
педагог-организатор

 

Вчителі початкових класів

 

 
Барбанягра Валентина Анатоліївна,
спеціаліст вищої категорії
,  учитель-методист
Щербань Ольга Іванівна,
спеціаліст вищої категорії
Літвінова Вікторія Васильовна , спеціаліст вишої категорії, старший учитель  Нарожна Юлія Олександрівна ,
молодший спеціаліст 
  
 
Дюба ГаннаЛеонідовна,
спеціаліст вищої категорії
Степанова Тетяна Володимирівна,
спеціаліст вищої категорії
Каменкова Наталія Анатоліївна,
спеціаліст вищої категорії
Савицька Ольга Борисівна,
спеціаліст ІІ категорії
   

 

Кафедра гуманітарних дисциплін

 

 

   
Кузовльова Олена Володимирівна,
спеціаліст І категорії,
учитель української  мови та літератури
Шарець Марія Михайлівна,
спеціаліст вищої категоріїстарший учитель, учитель української  мови та літератури
Щенятська Валентина Вікторівна, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, учитель української  мови та літератури  

            

Сурінова Любов Миколаївна,
спеціаліст вищої категорії,
учитель-методист, учитель російської мови та літератури
Коновалова Наталія Валентинівна,
спеціаліст
вищої категорії, російської мови та літератури
 
Сараєва Тетяна Олексіївна,
спеціаліст вищої категорії, старший учитель,учитель історії та права
Мінаєва Ганна Сергіївна,
спеціаліст ІІ
категорії, учитель історії
 

 

Кафедра вчителів іноземних мов

 

 

 
Петренко Юлія Сергіївна,
спеціаліст
вищої категорії, учитель англійської  мови
 
Харченко Катерина Олександрівна,
спеціаліст
ІІ категорії, учитель французької та англійської мов
 
Келіп Ірина Олександрівна,
спеціаліст І категорії,
учитель англійської мови

 
 

 

 

Кафедра фізико-математичних дисциплін

 

 

Грубич Олена Миколаївна
спеціаліст
вищої категорії, учитель математики
 
Гапонова Ірина Юріївна,
спеціаліст І категорії,
учитель математики

 
Вислогузова Ганна Гарисівна,
спеціаліст вищої категорії, старший  учитель , учитель математики та інформатики

 
Растєряєва Оксана Воладимирівна,
спеціаліст вищої категорії, старший  учитель , учитель математики та інформатики

 

 

 

     
 
 
Эйсмонт Оксана Юріївна, спеціаліст,
 учитель інформатики
 

 

 

Кафедра природничих дисциплін

 

 

 

 
Воротинцева Наталія Іванівна,
спеціаліст вищої категорії, учитель - методист,
учитель біології  та  основ здоров'я
Свєтлова Олена Григорівна,
спеціаліст І категорії,
учитель хімії та
основ здоров'я
Хмелєвська Ірина Миколаївна,
 
спеціаліст вищої категорії,
учитель географії

 

 

 

Вчителі інших дисциплин

 

 

 
Курбатова Олександра Вікторівна, спеціалиіт І категорії , учитель фізичного виховання  Ярославцева Людмила Валеріївна,
спеціаліст I категорії,
учитель трудового навчання

 
Сердечний Володимир Олександрович,
 
спеціалиіт  ІІ категорії , учитель фізичного виховання та захисту Вітчизни, керівник гуртка
 

Зінчук Роман Дмитрович,
спеціалиіт  ІІ категорії ,

 керівник гуртка

 

Поиск
Календарь
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930